prosekObjevte bobovku jako originální místo kam pozvat vaše obchodní partnery nebo zaměstnance, oddychnout si, užít si zábavu, dobře se najíst a změřit síly s ostatními.

Bobová dráha našla také hodně příznivců mezi firemní klientelou.

Pozvěte své zaměstnance na ojedinělou akci a rezervujte si celou bobovou dráhu pro sebe ! Vychutnejte si bez omezení jednu jízdu za druhou, změřte své výkony s kolegy při závodech, osvěžte se v restauraci, …kdo z vás si odnese diplom za nejrychlejší jízdu?

Doporučujeme využití restaurace v našem areálu s nabídkou výborných jídel i vín. Při firemních večírcích vám rádi připravíme raut podle vašich představ.

Plánujete větší akci ?

Nabízíme služby profesionálního moderátora, ozvučení akce, živou hudbu a další zábavu. Můžeme zajistit i jiné aktivity.

Večírek pro obchodní partnery nebo zaměstnance u nás realizovali:

Aliatel, Avance Trade, American Express, Česká spořitelna, Dunlop, Eurotel, Grundfos, KKH Brno, Konsigna, Komerční banka, LeasPlan,Linklaters, Metrostav, Mladá fronta, Oriflame, Oskar, Rigips, Servodata, Siemens, … a další.

Lanový park

Pro letošní sezonu jsme rozšířili náš lanový park. Lanová skluzavka nyní ve zkrácené verzi slouží jen jako nástup k lanovým překážkám. Pro děti od 3 let je připravena varianta s nízkými překážkami. Vše samozřejmě s horolezeckým úvazkem a pod dohledem vyškolených instruktorů. V ceně dětského vstupného je nově i trampolína.

V provozu pouze v hlavní sezóně o víkendech a svátcích. Doporučujeme pohodlné sportovní oblečení a obuv.

LANOVÝ PARK JE OTEVŘEN KAŽDÝ VÍKEND A SVÁTEK.

Zdroj: www.bobovadraha.cz

Be Sociable, Share!
Zanechej komentář