Posts Tagged “umělé povrchy”

jmdemicarrStále častější součásti sportovišť a fotbalových stadionů. Výstavba sportovišť s umělou trávou třetí generace je nezbytnou součástí přírodních zejména fotbalových hřišť především pro zimní období. V klimaticky nepříznivých obdobích zajistí ideální podmínky pro trénink, mistrovská, přátelská i tréninková utkání mužstev. Pokračování článku »

Comments Bez komentářů »

jmdemicarrSportovní hřiště s umělou trávou druhé generace najdeme na sportovištích mnoha zemí světa od rovníku až po extrémně studené oblasti. Je to dáno vynikající kvalitou těchto umělých sportovních povrchů v každé klimatické zóně. Pokračování článku »

Comments Bez komentářů »

jmdemicarrSportovní hřiště s těmito povrchy jsou součástí sportovních areálů měst, obcí a škol. Naše firma dodává špičkové sportovní povrchy pro atletické dráhy, sektory a víceúčelová hřiště. Velmi kvalitní, pružné povrchy uspokojí i nejnáročnější sportovce. Jedná se o pryžové celoplošně válcované povrchy (ne pásy). Tyto sportovní povrchy najdeme jak na školních, rekreačních, tak i profesionálních sportovištích. Pokračování článku »

Comments Bez komentářů »

jmdemicarrTyto sportovní povrchy české výroby jsou ideálními povrchy využitelné především pro venkovní sportovní plochy na všechny typy míčových her i tenis. Tento sportovní povrch navazuje na umělé povrchy firmy Nisasport. Četná sportoviště v ČR i zahraničí svědčí o kvalitě tohoto povrchu. Pokračování článku »

Comments Bez komentářů »