Posts Tagged “dodavatel sportovišť”

jmdemicarrNabídka produktů firmy JM Demicarr s.r.o. byla postupně doplněna o výstavbu dětských hřišť a s tím související dodávku a montáž herních prvků a dopadových ploch. Pokračování článku »

Comments 1 Komentář »

jmdemicarrStále častější součásti sportovišť a fotbalových stadionů. Výstavba sportovišť s umělou trávou třetí generace je nezbytnou součástí přírodních zejména fotbalových hřišť především pro zimní období. V klimaticky nepříznivých obdobích zajistí ideální podmínky pro trénink, mistrovská, přátelská i tréninková utkání mužstev. Pokračování článku »

Comments Bez komentářů »

lanove-parkyNa stavbu lanových parků používáme v maximální míře přírodní materiály, především dřevo, dále pak ocelová, lezecká a speciální lana. Dbáme o co nejšetrnější přístup ke stromům a přírodnímu prostředí vůbec. Pokračování článku »

Comments Bez komentářů »

aixV roce 1996 začal jeden z nejznámějších lezců v Čechách a na Slovensku Andrej Chrastina provádět první pokusy s výrobou lezeckých chytů a založil značku a.9 . Inspirací mu při tom byly vlastní zkušenosti z extrémních skalních cest a ze soutěží světového poháru ve sportovním lezení a boulderingu. Pokračování článku »

Comments Bez komentářů »

jmdemicarrSportovní hřiště s umělou trávou druhé generace najdeme na sportovištích mnoha zemí světa od rovníku až po extrémně studené oblasti. Je to dáno vynikající kvalitou těchto umělých sportovních povrchů v každé klimatické zóně. Pokračování článku »

Comments Bez komentářů »