Archív pro rubriku “Míčové sporty”

jmdemicarrStále častější součásti sportovišť a fotbalových stadionů. Výstavba sportovišť s umělou trávou třetí generace je nezbytnou součástí přírodních zejména fotbalových hřišť především pro zimní období. V klimaticky nepříznivých obdobích zajistí ideální podmínky pro trénink, mistrovská, přátelská i tréninková utkání mužstev. Pokračování článku »

Comments Bez komentářů »

jmdemicarrSportovní hřiště s umělou trávou druhé generace najdeme na sportovištích mnoha zemí světa od rovníku až po extrémně studené oblasti. Je to dáno vynikající kvalitou těchto umělých sportovních povrchů v každé klimatické zóně. Pokračování článku »

Comments Bez komentářů »

jmdemicarrSportovní podlahy Pulastic holandské firmy Descol jsou bezešvé sportovní povrchy na bázi kaučuku a polyuretanů, které se aplikují v různých tloušťkách v závislosti na náročnosti a možnostech uživatelů. Pokračování článku »

Comments Bez komentářů »

sportisimoSPORTISIMO s.r.o. je přední maloobchodní prodejce zaměřený na sportovní vybavení, oblečení a obuv. Na českém trhu působíme již od roku 1999 a za tuto dobu jsme si získali mnoho spokojených zákazníků, kteří nás vyhledávají pro širokou nabídku vysoce kvalitního zboží za nejlepší ceny.

TRVALE ROSTOUCÍ SPOLEČNOST

 • podzim 2001 – otevření první prodejny SPORTISIMO v brněnském OC Futurum
 • jaro 2004 – připojení monobrandové prodejny značky Nike – Nike Molo v Metropoli Zličín – jako deváté prodejny SPORTISIMO
 • 2005 – otevřeno celkem 20 prodejen
 • 2007 – otevření 33. prodejny v samém centru Prahy v OC Palladium
 • 2008 – otevřeno 52 prodejen ve 42 městech České republiky
 • podzim 2008 – SPORTISIMO vstoupilo na Slovensko, otevřeny prodejny v Nitře a Popradu
 • prosinec 2008 – SPORTISIMO se stává prvním významným sportovním řetězcem na českém trhu, který nabízí zákazníkům komfortní nákup z domova prostřednictvím vlastního e-shopu
 • 2009 – celkem otevřeno 55 prodejen v ČR ve 45 městech, a 3 prodejny v SR, poslední v Košicích
 • jaro 2010 – otevřena 7. prodejna v Praze – Průhonicích a již 3. v Brně – Avion Shopping Park; pokračuje expanze na Slovensku – otevřena vlajková prodejna v Bratislavě a v Dunajské Stredě
 • podzim 2010 – otevřena 58. prodejna v ČR, 2. prodejna v Liberci – Forum Liberec a 6. prodejna na Slovensku v Prievidze
 • leden 2011 – otevřena 59. prodejna v ČR – Sportisimo Znojmo
 • březen 2011 – SPORTISIMO získala první cenu v anketě Obchodník roku 2010 v kategorii Prodej sportovního oblečení a vybavení.
 • květen 2011 – slavnostně otevřena 60. prodejna v ČR – Sportisimo Ostrava III.
 • listopad 2011 – otevřena 61. prodejna v ČR – Sportisimo Žatec.
 • prosince 2011 – otevřena 62. prodejna v ČR – Sportisimo Písek
 • březen 2013 – otevřena 70. prodejna v ČR – Sportisimo Praha 9 – Centrum Černý Most

Našim zákazníkům nabízíme nejen široké portfolio sportovního oblečení a vybavení světových i domácích značek, ale navíc i pohodlí nákupu v blízkosti jejich domovů v jednotlivých regionech.

CO NABÍZÍME

V našich kamenných prodejnách a v e-shopu najdete vše potřebné pro sport i volný čas. Můžete si vybrat z kompletní nabídky lyží, lyžařského vybavení, potřeb pro fotbal, halové a raketové sporty, běh nebo fitness, nabídneme vám také vše pro cyklistiku, in-line, turistiku, vodní sporty, dále rotopedy a posilovací stroje, oděvy a potřeby pro volný čas a mnoho dalšího. I ty nejmenší sportovce vybavíme od hlavy až k patě, pro různé druhy sportů za každého počasí.
V sortimentu najdete renomované světové i domácí značky jako např. Nike, adidas, Umbro, Russell Athletic, Puma, Reebok, Atomic, Fischer, Salomon, Blizzard, Head, Rossignol, Burton, Spyder, Salewa, Rollerblade, Scott, Olpran, Fila, K2, Wilson, Columbia, Coleman, Hally Hanson, Merrell, Kappa, Klimatex, Hannah, Apline Pro, Loap, Etape atd..

NĚKOLIK ČÍSEL

Prodejní řetězec tvoří celkově 78 prodejen v 56 městech ČR a 21 prodejen na Slovensku.
Společnost má dlouhodobě stabilní hospodářské výsledky.Našim cílem je, aby si každý zákazník našel ten svůj výrobek rychle a bez dlouhého hledání, a to nejen v našem e-shopu, ale i v kamenných obchodech. Proto jsou výrobky vystaveny přehledně a celkové uspořádání prodejen usnadňuje orientaci. O zákazníky se stará vyškolený personál, který umí vždy poradit.
Za samozřejmost pokládáme dlouhou otevírací dobu prodejen, víkendový prodej a možnost parkování.

KAM SMĚŘUJEME

Naší filozofií je poskytování vysokého standardu služeb a výrobků nejvyšší kvality za velmi příznivé ceny.
Máme zájem o nové zákazníky, které chceme získávat neustálým rozšiřováním prodejní, poradenské a servisní sítě. Záměrem je stále překvapovat i ty z Vás, kteří nás již znají, prostřednictvím nových služeb a speciálních nabídek.
Naším heslem je 100 % spokojených zákazníků. Pokud nás navštívíte, uděláme vše pro to, abyste mezi ně patřili i vy.
Pomozte nám i Vy zkvalitnit naše služby, a řekněte nám, co se Vám u nás líbilo či nelíbilo.

Zdroj: www.sportisimo.cz

Comments Bez komentářů »

jmdemicarrTyto sportovní povrchy české výroby jsou ideálními povrchy využitelné především pro venkovní sportovní plochy na všechny typy míčových her i tenis. Tento sportovní povrch navazuje na umělé povrchy firmy Nisasport. Četná sportoviště v ČR i zahraničí svědčí o kvalitě tohoto povrchu. Pokračování článku »

Comments Bez komentářů »