jmdemicarrSportovní hřiště s umělou trávou druhé generace najdeme na sportovištích mnoha zemí světa od rovníku až po extrémně studené oblasti. Je to dáno vynikající kvalitou těchto umělých sportovních povrchů v každé klimatické zóně.

Výhodou je též minimální údržba těchto umělých sportovních povrchů. Průběžné občasné čištění od inertních častic provádí klient. Speciální údržba tohoto umělého sportovního povrchu, která se provádí jednou za cca 5 let, je doménou stavitelů těchto hřišť pomocí speciálního stroje SMG. Díky vynikající vodopropustnosti jsou tato umělá sportoviště využitelná v podstatě po celý rok. V zimním období navíc lze tato umělá hřiště po minimálních úpravách využít jako kluziště.

Podkládka umělých trávníků

Role umělé trávy se přiloží k sobě. Pod spoji je podlepovací páska o šíři 30cm, na kterou se nanese speciální lepidlo. Po slepení celé umělé sportovní plochy se do ní vyřežou lajny pro požadované sporty. Poté se umělá tráva zasype křemičitým pískem do výšky cca 80% výšky vlasu.

Přednosti umělého povrchu s křemičitým vsypem

– minimální údržba
– vsyp z křemičitého písku
– vhodné pro víceúčelová a školní hřiště
– barevné odlišení ploch
– celoroční využití
– nenáročný na údržbu

Materiály umělých trav

Naše firma Vám dodává umělé trávníky evropských firem Radici (Itálie) a Juta (Česká republika).

Umělé trávníky jsou vyvinuté pro tenis a všechny ostatní míčové hry jako jsou volejbal (odbíjená), nohejbal, basketbal (košíková), futsal (malá kopaná). Odrazové a skluzové vlastnosti jsou v podstatě stejné jako u antuky, což velmi oceňují především tenisté, protože se při hře pohybují ve “známém” prostředí.

Zdroj: www.jmdemicarr.cz

Be Sociable, Share!
Zanechej komentář